Хто ми? Коротко про нашу компанію та цінності.

1. Команда однодумців ☺

2. Молоді українські підприємці, що створюють конкурентні продукти і робочі місця ❤

3. Натхненні ідеєю, заряджені на продуктивні дії люди :))

"Головна наша любов і натхнення - це деталі, які вирішують завдання в вашому проекті."

З 2010 року ми почали наш шлях, мета якого - створювати продукти-рішення для ремонту та інтер'єру приміщень. Спершу це була одна лінійка класичного дерев'яного плінтусу, що складається з 6 декорів. Сьогодні в нашому арсеналі безліч продукції і різних матеріалів, ви зможете підібрати плінтус до будь-яких підлогових покриттів і навіть зовсім обійтися без плінтусу))) так як ми ввели ідеальний мінімалістичний алюмінієвий профіль, який дозволяє не використовувати стандартний вид плінтусу та функціонально перекриває зазори. Цікаво що це?

Наша сила - це потокове виробництво з підтримкою 90% складського запасу в наявності на 2х складах. А ще ми оперативно працюємо, відповідаємо і вирішуємо "головняки", про це свідчать відгуки наших партнерів, яких ми можемо сміливо радити в різних куточках України! Якщо ви ще не співпрацюєте з нами, будь-ласка зареєструйтеся ха посиланням - реєстрація партнера.

Для партнерів дуже хороші бонуси і лояльні умови співпраці, утримання і бронь замовлень, безкоштовна доставка, докладніше ☏ +38098-214-24-14