СТІНОВІ ПАНЕЛІ

Декоративні стінні панелі модульні з МДФ

Стінова панель - це, перш за все, елегантне рішення для швидкого облаштування інтер'єру кімнати і надання йому ні на що не схожого зовнішнього вигляду. Панель з МДФ нашого виробництва використовується тими дизайнерами та власниками приміщень, яких не приваблюють прісні і нудні рішення - шпалери, фарбування або декоративні плити, що імітують цегла або камінь. Імітація була ультра-модного 10 років тому, а зараз на сцену вийшли стінові панелі з оригінальними покриттями і нестандартними рішеннями в оформленні.

Стінові панелі в інтер'єрі

Стінові панелі з МДФ купити в Києві з подальшою установкою можна у нас. Варіанти виконання та переваги продукції дають вашому дизайнерському мислення величезний простір польоту:
 • Можливість в короткий термін перетворити кімнату, зробивши будь-стеновое простір оригінальним - від маленької вставки розмірами 10 * 10 см до повного оформлення стін приміщення в стінові панелі МДФ.
 • Можливість створення будь-якої структури поверхні панелі, яка впишеться в ваше інтер'єрне бачення: об'ємна фактура, абсолютна гладкість або шорсткість до пари натуральних матеріалів або як нібито виконана вручну (а найчастіше - так і є). Ви можете заховати підсвічування в ці панелі, створивши затишок і направивши акцент на стіну.
 • 3D панелі - це варіант, який може бути виконаний будь-якої конфігурації за вашим бажанням. Ми, як виробник декоративних 3д панелей, готові до будь-яких сміливих експериментів, щоб догодити вашому дизайнерському баченню. Це можуть бути геометричні фігури, абстракція, хвилі, картина за вашим бажанням, або спеціальні варіанти состаренной поверхні з якимось рельєфом.

Унікальні матеріали використані для виготовлення модульних стінових панелей.

У нашому он-лайн каталозі представлені тільки деякі варіанти сміливих візуальних рішень: металеві, мідні, іржаві (в т.ч. з окисленням або без), бетон (можлива комбінація бетону з іншими варіантами - деревом, металом, РАЛ фарбуванням ...), шпоновані , зі штампами або відбитками, рельєфом, або просто гладкі. Для допомоги в реалізації ваших ідей креативної краси, ми готові експериментувати з матеріалами і їх поєднаннями, покриттями, розмірами і товщиною.
 

Стінові панелі Київ і Україна: що ми пропонуємо

Всі стінові панелі, вироблені нами, мають такі відмітні риси:
 • Легкість кріплення на стіну - можна використовувати пневмошпількамі, клей (рідкі цвяхи), саморізи або декоративні кріплення, які тільки підкреслять красу матеріалу. Кріплення можуть ховатися за панельні пази, рейки і бути мінімально видно (зазвичай пневмошпількамі не залишають сліду крупніше ніж 1-2 мм в діаметрі).
 • Не треба спеціально готувати стіну. Панелі з МДФ можна кріпити відразу ж на минуле покриття, будь то цеглина, бетон, гіпсокартон, або шпалери. Звичайно ж, якщо необхідно привести несучу поверхню в порядок і обробити якимись складами (проти грибка, цвілі, бактерій, вогкості і т.п.), то це необхідно зробити перед закріпленням панелей.
 • Пункт, що логічно випливає з попереднього - швидкість установки. Всі наші стінові панелі вже готові для установки, тому ви можете прийти на об'єкт і почати інсталяцію відразу ж.
 • Екологічність матеріалу. Основа лофт панелей виготовляється з МДФ - це пресована дерев'яна стружка, в яку може додаватися бджолиний віск або натуральна смола. Плюс за рахунок нагрівання в процесі пресування, з дерева виділяються смоли, які сприяють створенню монолітного блоку, дуже міцного, довговічного і безпечного для здоров'я оточуючих.

Ми випускаємо декоративні панелі різних розмірів (в мм):

 • 500 * 500
 • 900 * 600
 • 1000 * 1000
 • 1200 * 600
 • 500 * 100 формат англійської ялинки
 • 500 * 160 формат французької ялинки
 • по вашим індивідуальним параметрам.
Товщина панелей - стандартно 12 мм, але може бути будь-який за вашим бажанням. Купуйте декоративні панелі у нас і реалізуйте найсміливіші фантазії!

Для партнерів, дизайнерів, архітекторів, виконробів - спеціальні умови співпраці!