Плінтус білий дерев'яний

Білий плінтус в інтер'єрі - колекція WHITE 

Роблячи ремонт, найчастіше люди розмірковують про колір стін, підлог, меблів і декорі, про тональність ідеального плінтуса мало хто заморочується. Хоча саме білий плінтус може підкреслити і виділити нюанси дизайну. Саме тому так часто на нього звертають уваги дизайнери і клієнти.

Як же вибрати необхідний плінтус білого кольору?

Плинтус белый Ключук ТМ

Правильно підібрати підлоговий плінтус допоможуть не складні параметри:

- зверніть увагу на матеріал ваших підлог, якщо це паркетна дошка або масивний підлогу, гармонійніше всього підійде дерев'яний плінтус, пофарбований у білий колір. Щоб здешевити покупку натурального плінтуса, ми рекомендуємо вибрати шпонований дерев'яний плінтус, замість масивного.

- якщо ви зупинилися на ламинатном покритті, ідеальним плінтусом буде МДФ, з покриттям шпону або без нього, на ваш вибір. Різниця лише в структурі покриття: шпон має малюнок натурального дерева, що надає виробу неповторність поверхні, а білий шар служить декоративним і захисним покриттям. Білий МДФ плінтус без шпону, пофарбований безпосередньо на МДФ основу, буде гладким і без малюнка.

- важливо врахувати висоту стель і розмір кімнати, високий плінтус (понад 8 см.) Добре вписується в високі стелі і просторі приміщення, якщо ж кімната невелика і стелі стандартної висоти (2,5-2,7 м.) Придивіться до витонченого невисокому плінтусу 5-8 см.

- стиль виконання інтер'єру, в залежності від задуманого стилю, необхідно підібрати відповідний плінтус: класична форма, витончена скошена, прямий модерн або хвилястий з красивими вигинами.

- пам'ятайте, що білий - це універсальний колір, його можна компонувати з будь-якими відтінками підлогових покриттів. Також поєднання з білими декоративними елементами буде стильно виглядати, будь то фоторамки, настінні полки або рами для картин або дзеркал.

Монтаж плінтусів білого кольору

Планується компанії Ключук має кріпильну систему за допомогою спеціальної кліпси, але головною умовою залишається - рівні стіни !!!

Найчастіше таких умов не буває, але це не біда, так так плінтус легко встановити на рідкий цвях, пневмошпількамі - це найнадійніший монтаж.

Наші фахівці вже багато років встановлюють підлоговий плінтус з різних матеріалів і різних висот, враховуючи, що дерев'яний плінтус не вимагає заглушок, як в пластикових варіантах, необхідна складна підрізування і герметична обробка швів і торців. Планується WHITE встановлюється нашими майстрами за акційними цінами зі всіма витратними матеріалами, вартість монтажу від 60грн / м.п. (Висота 60мм).

Приклад правильної підрізування внутрішніх і зовнішніх кутів, а також монтаж за допомогою дерев'яних стовпчиків.

Монтаж с декоративными столбиками ТМ Ключук

Завдяки широкому асортименту і сервісу, нам завжди є що запропонувати улюбленим клієнтам. Повний цикл виробництва, міжнародні інновації та потужності обладнання, дозволяють надавати замовні позиції в короткі терміни, а склади завжди підтримують стандартний позиції в наявності.

Купуючи білий плінтус колекції WHITE від виробника Ключук, ви отримуєте відмінний продукт, українську ціну і європейська якість.