Рустик плінтус 60 мм

Плінтус дерев'яний в шпоні дуб колекція РУСТИКА

Ідея створення цієї лінійки була - поєднання чудових властивостей дубового покриття і можливості відтінків матеріалів. Шпоніровані тільки дубом плінтуса в 10 актуальних кольорах.скошенная форма плинтуса Ключук

профіль Рустик

Форма виробу - скошена, витончена і універсальна для будь-якого виду приміщень. Розмір виробу 60х18х2200 мм. і 80х18х2200 мм. Виробляється в висоті 60 і 80 мм., Що дозволяє вибрати необхідні параметри.

Основа заготовки натуральне дерево хвойних порід.

Поверхня розкрита лакофарбової продукцією для міцності і зносостійкості в процесі експлуатації.

Можливий плінтус під індивідуальне забарвлення

А це означає, що ви не прив'язані до декорів нашого виробництва, у вас є можливість пофарбувати в потрібний вам колір або розмалювати виріб, у нас є приклади малюнка на нашому плінтусі. Покрити твою творчість прозорим лаком і насолоджуватися ексклюзивним декором у вашому домі.

Як і в інших плінтусах, передбачений кабель-канал для приховання проводів.

Рекомендації по монтажу шпонированного плінтуса Рустик (Ключук ТМ)

Як правильно кріпити підлоговий дерев'яний плінтус знають хороші майстри, ми займаємося установкою шпонованих плінтусів вже більше 8 років і ось кілька порад:

Монтаж на кліпсу

1) Монтажна кліпса
Якщо є необхідність в майбутньому зняти частину плінтуса, то варіант установки на монтажну кліпсу вам підійде. Це спеціальний залізний кріплення, який прикручується до стіни і замикається замком плінтуса. До плюсів ще належить утримування кабелю в кліпсі. (На зображенні 6 малюнок)

Необхідний крок (проміжок між кліпсами) - 50 см.

Мінуса установки плінтуса на кліпсу:

НЕ стабільне втримання вироби, може відскочити від удару і не завжди щільно притиснутий до стіни.

Важливо! для установки на кліпсу щоб стіни були наближено до ідеально рівним, інакше плінтус буде з зазорами і погано утримуватися.

2) Клейова установка на рідкий цвях і пневмошпількамі

Це найнадійніший монтаж плінтуса, так як він щільно притиснутий до стіни за допомогою спеціальної шпильки (виглядає як цвях без виступаючої капелюшки), всі зазори, стики і зрізи обробляються спеціальними герметичними силіконамі, щоб сприяє довгому експлуатації і страху вологи.

Мінус: такий плінтус вже не зняти, він міцно прикріплений і його можна тільки відірвати.