Плінтус МДФ Білий

Універсальний білий плінтус МДФ

Залиште в минулому підбір підлогового плінтуса в ідентичній тональності до підлогових покриттів - це вже не обов'язково і так шаблонно. Сьогоднішній мотив звучить контрастно і з акцентом на деталях.

Чому дизайнери і клієнти вибирають білий плінтус?

По-перше, це абсолютно окрема частина декору, по-друге вона має необхідну технічну важливість - перекрити зазор і заховати кабель, по-третє - білий підійде до будь-якого дизайну.

ТМ Ключук пропонує широкий вибір плінтуса з МДФ, і в цьому конкретному випадку, розмір має значення. Володарям високих стель ми рекомендуємо звернути увагу на найвищі плінтуса, цей прийом візуально гармонізує ваш дизайн. Потреба в вишуканих формах також може бути заповнена хвилястими лініями, в пропонованих колекціях.

Що потрібно знати при виборі плінтусів підлогових з МДФ або які питання нам найчастіше задають при покупці ?!

Мета №1 - «Хочемо МДФ плінтус купити під фарбування»
Тоді вам обов'язково підійде рівний плінтус, його зручно пофарбувати в будь-який необхідний вам колір, спеціально під творчість клієнта ми залишимо планку без фінішного покриття. Не забувайте, монтаж плінтуса під фарбування без додатково покриття заборонений - це просто знищить виріб і вам доведеться знову вкладатися в його покупку. Частий факт покупки і монтажу необроблених плінтусів, з метою економії, а вид їх дійсно практично ідентичний з готовою продукцією. Так ось термін експлуатації буде зовсім мізерний в цьому випадку.

Мета №2 - «Купити плінтус підлоговий з МДФ за низькою ціною»
Наш бюджетний варіант білого плінтуса вам припаде до смаку, завдяки його рівною текстурою і якісному покриттю, ви зможете довгий час насолоджуватися гідної покупкою. Ну і не забуваємо правило: «Скупий платить двічі», якщо вже ціна різниться в двоє, значить потрібно дізнатися про використовувані матеріали.

Мета №3 - «Необхідний МДФ плінтус готовий до установки»
Всі наші білі плінтуса покриті захисним шаром лакофарбової продукції, що гарантує готовність до монтажу без додаткових витрат на обробку поверхні.

Мета №4 - «Планується МДФ широкий у вас є?»
Звісно!!! В нашій колекції можна купити високий МДФ плінтус від 60 мм до 160 мм., А пропонований дизайн форм вам точно припаде до смаку.

Мета №5 - «Які бувають види МДФ плінтуса?»
Для кожної людини ідеальність форми це абстрактне поняття. Якщо ви любите прямі форми, мінімалізм в дизайні - вам сподобається профіль Модерн, якщо завдання стоїть в підборі затишного і непомітного плінтуса - тоді скошена форма Євро те, що вам потрібно, ну а для любителів незвичайних форм мабуть сподобається форма Хвиля, вона витончена і лаконічно впишеться в приміщення.

Мета №5 - «Як кріпити плінтуса з МДФ?»
Монтаж плінтусів нашої продукції здійснюється декількома способами:
1. Установка на кріпильну кліпсу, якщо ваші стіни рівні і плінтус не високий.
2. Рідкий цвях - приклеює поверхню задній частині планки до стіни.
3. пневмошпількамі - тоненькі гвоздики, без виступаючої капелюшки, пристрілюють виріб до стіни і практично не помітні на лицьовій частині.