Плінтус NEO Plinth Дуб шліфований 100х19х2200 мм. KLN100-01

230 грн за пог.м
Оцінка:
Ціна за шт: 506 грн.
Кількість: шт.
Артикул: KLN100-01
Виробник: Kluchuk TM
Країна: Україна
Розміри:
Матеріал: Сосна зрощена
Покриття: Шпон дуба
Високий плінтус зі шпонованою поверхнею дуба призначений для індивідуальної фарбування, тому що не має захисного шару лаку. Підбір тону здійснюється самостійно або можна замовити у нас.

Плінтус NEO Plinth 100 Дуб шліфований огляд продукту:

Високі підлогові плінтуси користуються попитом в просторих приміщеннях. Якщо ви стали володарем ексклюзивного паркету і не можете підібрати під нього потрібний колір плінтуса - NEO Plinth 100 Дуб шліфований якраз для вас.

Розмір планки - 100х19х2200 мм., В упаковці 10 шт.
Основа - хвойна порода дерева
Покриття - шпон дубовий натуральний, без нанесення фінішної обробки.

Поверхня вже підготовлена під нанесення тонуючих засобів, добре відшліфована і завдано 1 шар грунту.

Плінтус під фарбування - варіант для нестандартного статі.

Якщо ви відчуваєте складності в підборі і фарбування, наші фахівці з професійним підходом і задоволенням зроблять це для вас. Надавши зразок вашого підлогового покриття, наша команда зробить кілька варіантів вифарбовування для затвердження сподобався.

Нижче наведемо деякі можливі варіанти декорів

            

Принади шпону дуб натуральний

Не забувайте про всі нюанси натурального дерева, особливо якщо ми говоримо про дуб. Він має дуже чітку і глибоку структуру, іноді смуги малюнка настільки різноманітні, що колір лягає однаково, а візуальний ефект ми маємо різний. Втім, як і все справжнє в природі. Відсутність однаковості і повної симетрії - це якість живої природи.

Ідеальний однаковий малюнок на поверхні

Такий ефект може бути досягнутий тільки з використанням штучних плівкових, ламінованих або паперових покриттів. Дерево - це неповторний натуральний структурний малюнок, не чекайте двох однакових плінтусів, ви їх не знайдете.

Чому варто вибрати плінтус у нас?

Купити високий дерев'яний плінтус для підлоги та ще й під індивідуальну фарбування можна, але ми пропонуємо зробити покупку безпосередньо від виробника. Консультація, наявність на складі і додатковий бонус для вас - безкоштовна доставка.

Відгуки:

Написати відгук

Оцініть за шкалою 5