Плінтус Модерн Дуб вибілений

250 грн за пог.м
Оцінка:
Ціна за шт: 600 грн.
Кількість: шт.
Артикул: KLM80-02
Виробник: Kluchuk TM
Країна: Україна
Розміри:
Матеріал: Сосна зрощена
Покриття: Шпон Дуба
Дерев'яний шпонований плінтус від українського виробника. Європейська якість, конкурентний продукт, який не поступається імпортному аналогу. Ціна завжди в гривні!

Плінтус Модерн Дуб вибілений високий прямий профіль

Це ідеальне поєднання форми, структури та кольору. Підходить як при класичному інтер'єрі, так і при неомодерновом.

Висота 80 міліметрів дозволяє акцентувати увагу на обрамленні кімнати, можна використовувати в колір з дверним лиштвою, інтер'єрних декором з натурального дуба або в колір меблів.

Планується в декорі Дуб вибілений - означає, що покриття планки дубовим шпоном висвітлила додатковим теплим відтінком і розкрили лаком для міцності і тривалого служіння.

Заготівля виконана із зрощеної сосни, що дозволяє краще утримувати геометрію планки і менш бути схильною до сезонних коливань вологості і температури повітря.

Монтаж шпонированного плінтуса Модерн здійснюється декількома способами:

  • пневмошпількамі, яка наскрізь пристрілює планку до стіни і не залишає помітних дірочок, підходить до не ідеально рівним стінам, так як міцно утримує плінтус.
  • рідкі цвяхи - добре приклеюють до рівним стінам.
  • монтажна кліпса - застосовується до плінтуса до 80 мм. висотою і при добре вирівняні стінах, особливістю є легкий демонтаж.

Замовити наших спеціалістів по встановленню підлогового плінтуса Модерн можна за акційною ціною! Телефонуйте → 098-214-24-14

Відгуки:

Написати відгук

Оцініть за шкалою 5