Плінтус LOFT Plinth - іржа 80х12 мм.

Оцінка:
Ціна за шт: 600 грн.
Кількість: шт.
Артикул: LP-20
Виробник: Kluchuk TM
Країна: Україна
Розміри:
Матеріал: МДФ
Покриття: Декор під іржу
Доторкнувшись до нашого продукту, ви переконаєтеся, що натуральність відчуттів не поступається візуальним! Це дійсно залізне напилення під реальним окислювальним процесом.

Плінтус LOFT Plinth - іржа 80х12 мм. опис:

Якщо ви хочете не зовсім звичайний декор для підлогового плінтуса, то декор справжньою іржі стане прекрасним варіантом. Його оригінальність і насичений колір тільки підкреслить ваш задум.

З якими покриттям для підлоги можна встановлювати плінтус іржа? - насправді обсолютно з будь-якими статями! Якщо це вписується гармонійно і вам подобається результат - вперед, будьте сміливими і не нудними, адже це ваш будинок і ваше простір для відпочинку.

Декором "Іржа" можна декорувати не тільки плінтус або стіни, але і інші елементи інтер'єру: двері, колони, підвіконня, стільниці, вази або навіть люстри. Якщо у вас з'явилося бажання задекорувати будь предмери під іржу - ми з радістю це здійснимо для вас!

Характеристики Планується LOFT Plinth - іржа:

Основа використана - МДФ з покриттям гидроїзола, що додасть додатковий захист при попаданні вологи.
Поверхня - покриття іржі, виробництво італійських фабрик.
Фактура може і буде відрізнятися від фотографії, так як кожен плінтус виконаний вручну і не буде ідентично повторюватися. Зате купуючи цей продукт, ви стаєте власником ексклюзивного плінтуса.
Розмір планки - 80х12х2000 мм. форма пряма. За бажанням, висоту і форму плінтуса можна змінити.Відгуки:

Написати відгук

Оцініть за шкалою 5