Євро плінтус

Плінтус дерев'яний шпонований Євро від виробника Kluchuk

Паркет, паркетна дошка, штучний паркет, ламінована підлога і ще безліч покриттів для вашого статі. Як важливо визначитися і вибрати необхідне для свого затишного будинку. Найважливішою і завершальній деталлю є - плінтус.

Плінтус - важлива деталь!

Натуральне дерево в наших плінтусах Євро колекції

Матеріали і покриття, що використовуються для декору всередині приміщення, зобов'язані крім візуальної краси бути якісними і безпечними для здоров'я мешканців. Саме з цією метою, головним матеріалом для виробництва наших плінтусів ми вибираємо натуральне дерево. Якісна українська сосна служить прекрасною основою для основної частини декоративного вироби (заготівля).

Чому саме сосна? - Хвойні породи вважаються менш дорогі, ніж дуб або ясен. Використовуючи недорогу заготовку для нашого продукту, ми здешевлюємо вартість продукту, ніж зберігаємо і ваш бюджет.

Цінне дерево ми використовуємо тільки для поверхні плінтуса, так як від цього залежить зовнішній вигляд, зносостійкість і якість виробу. Покриваючи шпоном дуба, ясеня, венге, горіха або сапели - ви отримуєте вишуканий зовнішній вигляд, ні трохи не поступається потужному плінтусу з аналогічних порід деревини. Тоді як ціна шпонированного плінтуса виходить на порядок нижче цільного масивного.

Найбільш затребувані кольори підлогового плінтуса 

Визначившись з покриттям підлоги, залишається цікава задачка з підбором плінтуса. Сьогодні в салонах пропонується найширший асортимент різних виробників і матеріалів: пластикові плінтуса, ламіновані, МДФ, масив і нарешті шпон.

У колекції ЄВРО представлені найактуальніші 16 декорів, від білого і натурального дуба до екзотичної сапели і венге.

      

І якщо з кольором вже вирішено, то який вид і форма ще не зрозуміло. Що ж вибрати?

Ми рекомендуємо використовувати це при підборі плінтуса:

Звичайно першою рекомендацією буде - не здешевлює зовнішній вигляд !!! Це важливо! Напевно набагато важливіше висоти або відтінку. Пояснюємо чому: завершивши довгоочікуваний ремонт, ви бачите і відчуваєте себе щасливою людиною і раптом ... ви продешевили і поставили пластиковий плінтус до паркетної дошки, наслідки: відлітають куточки, жахливий зовнішній вигляд, тріснута планка від натискання і гнітючий настрій, адже потрібно знову витратити час і викластися на нормальний плінтус!

Якщо вже ви витратилися на хороший паркет - однозначно варто вибрати дерев'яний якісний плінтус.

Друге - визначитеся з тональністю, візьміть зразки додому, прикладіть їх до дверей, стін і декору. Якщо все гармонійно - тоді переходите до наступного кроку.

Третє - потрібна висота, звичайно залежить від уподобань і дизайну приміщення, але все ж варто оцінити габарити, висоту стелі і освітленість. Доведено, що високий плінтус шикарно виглядає з високими стелями, а мініатюрний в невеликих кімнатах.

Правильний плінтус - це як добре підібраний аксесуар до вашого костюму.