Алюмінієвий плінтус

Плінтус з матеріалу анодований алюміній - довговічний і стильний

Принадність плінтуса з алюмінію полягає в його універсальному вигляді, зносостійкості і швидкому монтажі. Його не потрібно покривати додатковими шарами лаку, шліфувати і витрачати свій час на підбір відтінку до підлогового покриття. Супер витончений вид, найбільш затребувані висоти планки і гідності в експлуатації.

Накладний алюмінієвий плінтус для підлоги повністю готовий до установки і може бути використаний в приміщеннях з великою прохідністю людей. Анодований плінтус не схильний до окислення і корозії, тому його колір і стан не зміняться з часом.

Цікава ціна на алюмінієвий плінтус?

Якщо ви задумалися про довговічне плінтусі з алюмінію, ціна такого виробу вас порадує, а естетичний вигляд буде задовольняти ваш погляд довгі роки. Вартість планки від 380 грн., А різноманітність висот і навіть форм зашкалює.

В які приміщення можна ставити підлоговий алюмінієвий плінтус?

Відповідь проста: такий плінтус підходить в будь-які приміщення: сантехнічні, ванні, коридори, кухні, спортивні зали, лікарні, садочки, школи та інші установи.

В інтернет магазині Kluchuk.ua ви зможете замовити плінтус алюмінієвий з доставкою по Києву в найкоротші терміни і за розумною ціною.

У нашому асортименті накладна планка:

  • плінтус алюмінієвий 40 мм.
  • плінтус алюмінієвий 60 мм.
  • плінтус алюмінієвий 80 мм.
  • плінтус алюмінієвий 100 мм.