Блог

Сучасна кухня в деталях

Планування і унікальні декоративні інструменти в сучасній кухні

Який може бути планування сучасної кухні?

Ми не будемо говорити про «бабусиних варіантах» кухонь на 4-8 кв.м., адже сучасні новобудови дають своїм власникам хоча б 15 метрів. А житлові будинки (особливо нові, побудовані за індивідуальним проектом) - можуть мати Американський варіант кухні на 20-40 кв.м., поєднуючи її з обіднім простором, величезною стільницею по центру і передпокої або зоною відпочинку.

Зонування декоративними балками, створення затишного освітлення, укомплектовка стильними меблями, може перетворити простір і точно настрій мешканців! Які ще трендові варіанти обробок ми пропонуємо рассмотеть?

Саме про деталі, які роблять наше кухонне простору ми і поговоримо далі.

Декоративна зона - під стінові панелі

Оздоблення приміщення стінними панелями здатна дати вам таку унікальність інтер'єру, на яку не здатні шпалери і фарбування. Стінові панелі МДФ з покриттями з різноманітних матеріалів - це незвичайні і різні фактури, форми, кольору, рельєф, і зовнішній вигляд. Конкретними пропонованими нами не нудними рішеннями від виробника KLUCHUK tm можуть бути:

  1. Окислена мідь і іржа.

  2. Поєднання бетону і дерева, зокрема, шпону дуба.
  3. Графитная або смолисто-чорна фактура.
  4. Старе золото, мідь або метал.

Приклади цих варіантів на фото нижче:

Стеновая панель "Старое Золото"  Панель Ржавчина окисленная  Французская ёлка Панель МДФ

Також ви можете знайти більше панелей в нашому каталоге.

Сучасна кухня - мрія і політ для фантазії її господині, нам дуже подобаються виконання дизайнерських задумок в цих надихаючих варіантах:

loft кухня

 графитная кухня с дубовыми фасадами

Стінові панелі незвичайних конфігурацій призначені, перш за все, для просторів "індустріального" стилю, мінімалізму або строго-офіційного стилю, які можуть зустрічатися в офісах, величезних опенспейсах, гігантських житлових будинках і будівлях публічного доступу (бібліотеки, музеї і т.п.). Говорячи конкретно про кухні, то це завжди повинно бути простір, де вільно можуть перебувати одночасно кілька людей, нітрохи не заважаючи один одному. Звичайно ж, не варто розглядати ресторани, де є свої вимоги до матеріалів обробки і легкості підтримки чистоти, але це цілком можуть бути кухні приватних резиденцій, де працюють особисті кухарі. Лофт-стиль також може бути поєднаний з сучасною класикою мінімалізму, навіть при виборі відразу декількох варіантів стінових панелей.

Лофт плінтус - зроби акцент на цій деталей

Планується МДФ з декоративними покриттями - це ще одне оригінальне рішення. Він може виконуватися з:

  • дерева (шпон дуба);
  • бетону з різними техніками нанесення;
  • металу (алюміній, мідь, залізо, латунь або бронза).

Безліч конфігурацій такого лофт декору дозволяють створювати приватне дизайнерське бачення оформлення приміщення: прихований, прямий, хвилястий, похилий плінтус. У своїй більшості такі варіанти - декоративні і, на відміну від дешевих пластикових концепцій, не псують своїм виглядом закінчений інтер'єр.

Ви можете сміливо звернути увагу на наступні моделі нашого каталогу:

бетонний, що ідеально підходить для офісних, гаражних, парубоцьких приміщень;
алюмінієвий, максимально стильний і досконалий для стилю мінімалізму;
прямий у виконанні міді або металу - брутальний і стильний;
білий - універсальний, для того, щоб не забирати акценти з інших об'єктів інтер'єру.

Вам сподобалися наші ідеї? Пишіть нам з питань більшої кількості ідей і оглядати в нашому каталозі - ми завжди раді вашим замовленням!