Блог

Скандинавський стиль і його особливості

Скандинавський стиль в інтер'єрі: особливості дизайну

Скандинавський стиль можна назвати одночасно і складним, і простим. І може бути здасться десь нудним, через відсутність дорогих і пишних прикрас. І, не дивлячись на те, що цього стилю вже більше двохсот років, сьогодні він продовжує набирати популярність серед молоді.

Інтер'єр в скандинавському стилі виходить незвичайно цікавим і гармонійним, за рахунок використання прийомів, характерних для північних стилів: велика кількість білого кольору, натуральна фактура дерева і соковиті кольори в якості акцентних в деяких зонах.

Будинок в скандинавському стилі відразу вкаже на те, що його господарями є люди з розвиненим почуттям смаку, які цінують комфорт і затишок. Цей стиль частіше вибирають люди, прихильні сімейних цінностей. Інтер'єр в скандинавському стилі дозволяє зробити приміщення дуже затишним, "домашнім", наповнити його предметами, що підкреслюють єднання з природою і прагнення кожного жителя міста до свого коріння.

Элементы скандинавского стиля

Кольорова гамма

 

Основним кольором в скандинавському інтер'єрі повинен стати - білий. У класичному варіанті білий колір присутній у всіх елементах, підлогу, стіни і стеля.

Другий колір, що наповнює приміщення - колір світлого натурального дерева. Меблі з такого дерева - краще, що можна побажати, тепло дерева зігріває холодний білий колір і врівноважує яскраві кольори. Меблі також може бути і біла. Можливі й інші інтерпретації. Скандинавський інтер'єр допускає використання невеликих столиків, тумби-бочки, стільці або навіть табуретки. Але, з урахуванням прихильності скандинавів до великих просторів, а також до полегшення інтер'єрів, як правило, замість тумб у головах вішають спеціальні полички.

Підлоги, рами, двері, "коробки" дверних прорізів - білі, кольору снігових полів.

Белый цвет в интерьере 

Стіни можуть бути пофарбовані в пастельний блакитний або ніжно-кремовий.

Пол і деякі акценти можуть бути майже чорного кольору. Інші кольори, використовувані в скандинавському стилі, можуть бути і яскравими, але вони виступають тільки в якості декоративних акцентів.
Це те, що необхідно для створення сучасного рівня комфорту. Чистий білий дає простір уяві і дарує відчуття безмежної свободи, яскраві тони створюють стиль і настрій.

Кращим рішенням для підлоги буде колір від самого світлого, вибіленого дерева, до більш теплого, каштанового або коричневого кольору. Основне завдання при виборі кольору і фактури статі для скандинавського інтер'єру - щоб він служив тлом для меблів, як і стіни.

Текстиль

 

Яскравий текстиль

Найяскравішим в скандинавському інтер'єрі повинен стати, звичайно, текстиль. У всіх тканинах, оббивці меблів, накидках подушках, закладається і колір і настрій кімнати. Саме "м'яка" складова інтер'єру служить напрямних вектором всього простору. Вітається використання натуральних тканин, підійдуть: бавовна, льон, сатин, дамаст.

 

 

 

 

 

Всі прийоми дизайну скандинавського інтер'єру можна розділити на три основні групи.

У першій групі - використовується контраст поєднань чорного і білого кольорів. Кімната, декорована таким чином, виглядає солідно і по-діловому.

Білий диван

У другій групі - більш молодіжний, грайливий варіант. Він підкреслить неординарність господаря або його амбіції.

У третій групі - самий традиційний, і зближує скандинавський стиль зі стилями етно та еко. Його найчастіше і вибирають ті, хто оформляє кімнату в нордичної дусі.

При виборі джерел світла, в скандинавському інтер'єрі. перевага віддається різноманітним, незвичайним, але при цьому знову ж таки, в основному з білими абажурами і сталевими підставками і "ріжками". Торшери в кутках, споти на стінах для підсвічування, центральна люстра, і вбудовані підсвічування ніш, перестаратися складно, а в результаті, кімната в скандинавському стилі, стає дуже світлою і затишною в будь-який час доби.

Роль декоративних елементів можуть грати незвичайні предмети меблів, світильники оригінальних форм і кольорів, великі фотографії на стінах або постери відповідної тематики, картини, в'язані пледи, подушки з наволочками з натуральних тканин, шкіри і хутра, плетені короби і живі рослини.

Текстиль та світла кімната

Будемо раді допомогти в створенні неповторної атмосфери затишку і комфорту. На нашому сайті ви можете вибрати фото-рамки в діловому чорному-білому кольорі, фото-рамки яскравих кольорів для неординарних, а так само в натуральних кольорах дерева.

Так само вашій увазі наш сайт пропонує шикарний вибір підлогового плінтуса в білому, чорному кольорі, широка палітра натуральних кольорів дерева. Висота плінтуса і конфігурація теж різноманітна і дозволяє вибрати потрібну - вам!