Блог

Сферична альтанка

Завдання: проведення святкових заходів в невеликій компанії - 10-15 чоловік.

Геокупол - мрія на вашій ділянці!

Проект дерев'яна сфера - альтанка.

У 2015 році вдало розроблений і виконаний новий проект - сферична дерев'яна конструкція (геокупол). Перше замовлення було виконано в заміському будинку в Київській обл., Завдання було поставлене - необхідна дерев'яна нестандартна альтанка для проведення дозвілля в колі друзів і близьких. Компанія KluchuK tm «Ключук» розробила і запропонувала кілька варіантів, затверджений - геокупол.
Що ж ховається за цим цікавою назвою?

Геокупол - унікальне архітектурне спорудження

Це архітектурна споруда сферичної форми складається зі скріплених дерев'яних трикутників, які утворюють геодезичну півсферу.

Геодезичні конструкції користуються все більшою популярністю в Україні, а в усьому Світі геодома і геокупола будуються вже багато років. Купол винайдений в 1951 році американським архітектором Річардом Фуллером, в основі його розробки закладено векторне розбиття простору. Основний елемент геокупола - це трикутник, найбільш стійка геометрична фігура. У сферичної конструкції немає зайвих деталей, тут все продумано до дрібниць.

До переваг будови геокупола відносяться:

- великий внутрішній простір
- хороша циркуляція повітря
- мінімізовані витрати на будівельні матеріали
- фортеця конструкції за рахунок рівномірного розподілу навантаження
- швидкі терміни будівництва конструкції

Геокупол дозволяє економити кошти:

15-20% при зведенні будівлі;
30-40% при будівництві залізобетонного стрічкового фундаменту;
25-40% при установці паль;
60% при експлуатації (на електрику, опалення і т.п.)

Довжина однієї деталі каркаса не перевищує трьох метрів, вага при цьому складає до 25 кг. Таким чином при зведенні геокупола не потрібна важка будівельна техніка і всі роботи проводяться вручну досить швидко.

Оцінивши всі переваги геокупола і прийнявши рішення і виготовленні цієї функціональної сфери, незабаром ви зможете насолоджуватися естетичним і гармонійним будовою на вашій ділянці.

На фото альтанка 5 м. Діаметр
Метраж - 18 кв.м.
Вартість каркаса і збірки - 1200 дол.

Сфера беседка