Блог

М'ятний колір в інтер'єрі

М'ятний колір неспроста став настільки популярним останнім часом. Його використовують дизайнери одягу, виробники оздоблювальних матеріалів, меблів і різних аксесуарів для житлових просторів.

Різноманітність м'ятного ..

М'ятний колір неспроста став настільки популярним останнім часом. Його використовують дизайнери одягу, виробники оздоблювальних матеріалів, меблів і різних аксесуарів для житлових просторів. М'ятний колір дарує відчуття свіжості і легкості, весняної прохолоди і пробудження почуттів і фарб. Досить однієї деталі або поверхні м'ятного кольору, щоб освіжити атмосферу будь-якого інтер'єру. Але м'ятний колір не такий простий, як може здатися на перший погляд - у нього чимало відтінків. Ви обов'язково надихніться на використання м'ятного кольору в інтер'єрі власного житла.

Особливості м'ятного кольору

У м'ятного кольору чимало позитивних якостей:

  • він здатний благотворно впливати на самопочуття людини, розслабляти і заспокоювати;
  • м'ятний колір можна органічно використовувати для оформлення будь-якого приміщення - він доречний як в спальні, так і в коридорі, у вітальні або дитячій кімнаті, у ванній і кухонному просторі;
  • м'ятним кольором складно перенаситити образ приміщення, він не втомлює погляд ні в якій кількості;
  • м'ятні відтінки дарують прохолоду і відмінно підходять для приміщень, розташованих на південній стороні будівлі, в вікна яких більшу частину дня світить сонце;
  • м'ятний колір відмінно поєднується з безліччю інших відтінків і основними (нейтральними) квітами - білим, сірим, бежевим, коричневим.

М'ятний колір відмінно поєднується з будь-якими породами деревини. Протиставлення м'ятною прохолоди природного теплоті деревного малюнка завжди призводить до гармонійного поєднання при оформленні самих різних приміщень. Примітно, що поєднання дерев'яних поверхонь з м'ятним кольором можна використовувати практично в будь-якому стилістичному напрямку дизайну інтер'єру - від суворої класики до ультрамодних сучасних напрямків, від буяє деталями еклектики до лаконічного мінімалізму.
Використання м'ятного кольору в дизайні різних приміщень
М'ятний колір можна використовувати при оформленні найрізноманітніших приміщень. В даний час цей колір активно застосовується і при виробництві оздоблювальних матеріалів, меблювання, текстильних рішень і декоративних елементів. Від вас вимагається лише вирішити - чи буде м'ятний колір обраний в якості фону приміщення (підійдуть ненав'язливі пастельні відтінки), стане тоном акцентної поверхні (можна використовувати насичений колір або яскравий принт), буде представлений меблюванням (наприклад, оббивкою м'яких меблів або виконанням систем зберігання) або декоративними елементами (драпірування вікон, декоративні подушки на дивані або спальному місці).