Блог

Еко-школа 7 Fields - зруб з очеретяним дахом

Краща школа на свіжому повітрі, в 40 км від запиленого Києва, альтернативна освіта в новій дерев'яній школі!

Альтернативна освіта - все починається з мрії ...

Девіз школи: Non scholae sed vitae discimus. Ми вчимося не для школи, а для життя.

Мета замовника: створення екологічно чистої школи, місткістю до 100 чол.

Задумка про альтернативну освіту для своїх дітей з'явилася у замовника з появою першої дитини, разом з тим прийшла мрія створити Еко-Школу, куди діти бігли б з задоволенням, проводили час весело і продуктивно.

1 вересня 2017 року Еко-Школа відкрила двері для учнів в чудовому місці, не забрудненим міськими вихлопними газами, в 40 км. від Києва.

 

Дерев'яна школа і її інфраструктура

Виконана повністю з натурального дерева, всередині приміщень завжди приємний аромат хвої, взимку школа дуже тепла, а в жарку пору дерев'яна будівля зберігає прохолоду.

В Еко Школі використані максимально якісні матеріали, енергозберігаючі вікна, тепла підлога, до речі кажучи, дітки весь рік в приміщенні ходили в шкарпетках, немає потреби в інший взуття, дуже тепло і затишно.

На території школи зроблено все для активного відпочинку: канатний міні-містечко в формі куба, зелені хвойні лабіринти, баскетбольний майданчик, гойдалки, спорт майданчик та інші пристосування. Продумано і для продуктивного релаксу, можна усамітнитися в гамачка в тіні дерев або пограти в настільні ігри в альтанці на вулиці.

  

Внутрішнє оздоблення в зрубі, класи і сходи