Блог

Дитячі майданчики і спортивні секції

Як правильно обладнати дитячий майданчик або які важливі елементи не упустити?

Традиційна дитячий майданчик - це пісочниця, гірка, гойдалка, перегородки, сходи. Давайте не будемо шаблонними і проявимо трішки оригінальності!
Якщо у вас в запасі невелика територія і ви хотіли б там бачити дитячий ігровий майданчик, пропонуємо розглянути ідеї і фото для дитячих ігор на природі.

ВАЖЛИВО! Дитячий майданчик - це особистий простір для дитини, що є його «притулком» або навпаки гостинним будиночком для друзів, тому необхідно створити затишну «майстерню» для творчих ігор вашої дитини.

Ігрова зона - це розвиток для дитини

Вирішивши облаштувати майданчик для улюбленого чада, багато батьків замислюються про доцільність тих чи інших елементів в ній. Наприклад така деталь як дитяча гірка, як же весело з вітерцем спуститися з неї або навпаки довго дертися в гору по слизькому покриттю. Купуючи гірку, потрібно вивчити її конструкцію на безпеку схилу і матеріалів виконання. Вибравши невеликий підйом для з'їзду, гірка потрапляєте в зону ризику "невикористання» цього куточка дитиною. З нашого досвіду на ній проводять зовсім небагато часу, так як вона цікава тільки коли нова, а це буквально до тижня часу. Якщо ж вона складної конструкції і викликає інтерес у дитини, тоді можна не турбуватися за затребуваність дитячої гірки.

Детский батут

Яка ситуація відбувається з батутом ?! У цій частині дитячого куточка завжди весело, голосно і радісно. Дуже важливо підібрати дитячий батут оптимального розміру і комплектації, особливу роль відіграє міцна захист від падінь. І звичайно ніхто не відміняв правил безпеки в стрибках, але коли справа стосується дітей, їм ці правила м'яко сказати «по-барабану». Тому завдання дорослих забезпечити зручний підхід, місце для зняття взуття, бажано тінисту місцевість і черговість стрибаючих;)

детская площадка с веревками Скалодром для детей

Скалодром

Діти люблять всілякі лазалкі і перепони, вони з легкістю знаходять потрібні варіанти для їх подолання, тим самим розвиваючи свої логічні здібності. Для таких цілей ми пропонуємо використовувати мотузкові плетіння і скалодромние конструкції.

 

В одному з останніх проектів компанія Ключук ТМ спорудила дитячий КУБ, з якого вів мотузковий пішохідний місток в будинок і з усілякими розділами всередині. Чого тільки не придумаєш для діточок, тим більше будова такого проекту вимагало великої креативності, щоб зацікавити дітей довше бувати на свіжому повітрі і відчути дух змагань. Даний куб в розмірі - 7,5 х 5,5 м.

 

☝Етот скалодром був виготовлений нами для домашнього використання в заміському будинку. Листи вологостійкої фанери, висотою 2500 мм.
Розкреслений позначками потрібна сітка і встановлені зачепи.

 

Канатний КУБ на дитячому майданчику

 

Пісочниця - це окрема ігрова зона на дитячому майданчику, воно повинно бути добре продумано. Найкраще пісочницю організувати в тіні через тривалі ігор під сонцем. Слід продумати зручний підхід і сидіння, а також передбачити необхідний обсяг, враховуючи, що пісок часто розноситься за межі пісочниці. Зате скільки задоволення від викопаних траншей, будівель будиночків і цілих міст з пасочек. Правильно організована пісочниця - запорука вашого спокійного часу і веселого проведення часу ваших дітей.

 

Дитячі гойдалки - улюблений атракціон дітей будь-якого віку.

Хто не любить кататися на гойдалках? Це найпопулярніший елемент на дитячому майданчику! Катання - це весело і захоплююче. Зверніть увагу, біля гойдалок завжди утворюється черга з діточок, тому, якщо у вас не одна дитина, ми рекомендуємо встановлювати стільки качель, скільки у вас дітвори;) Багатодітні батьки точно знають, що завжди цікава одна іграшка або заняття відразу всім дітям одночасно!

При виборі гойдалки, обов'язковим є її безпеку і міцні матеріали. У наших проектах ми пропонуємо дерев'яні добротні гойдалки, з можливістю різьблення по дереву і додаткових модулів.

Нижче остання робота - різьблені гойдалки для заміського будинку, правда кажучи, дорослі діти більше зацікавлені в спокійному хитанні і спогляданні прекрасного заходу ... але це конкретно в цьому випадку!

  

Міцні дерев'яні балки і надійні ланцюга для гойдалки - запорука спокійного і безпечного відпочинку.

Фото оригінальних дитячих майданчиків

детская площадка с песочницей